Malá nákladní vozidla N1

Vzhledem k velikosti těchto vozidel, je kabina řešena jako jednolůžková s důrazem na maximálně prostorný a komfortní interiér, nenarušený technologickými výstupky

Jedinečná, 20 mm silná, tepelná a hluková izolace, v kombinaci s tvrzenými PUR deskami a tepelnou izolací STRUTO, vytváří v interiéru příjemné prostředí, které u běžných spacích kabin, používaný molitan nemůže, především v létě zajistit. 
Čistě provedený interiér je vyčalouněn materiálem Flies v jednobarevném světlém odstínu. Větrání interiéru, zajišťují 2 otvírací boční okna, střešní okno Webasto a větrací mřížka.
Tuhá, nepropadající se podlaha spací kabiny je krytá matrací s odstupňovanou tuhostí a opatřeno sundatelným, pracím potahem, v praktické tmavším odstínu. Interiér je doplněn oličkou a odkládací síťkou a světlem fy Hella.

Venkovní rozměry této kabiny vzhledem k ose vozidla jsou:

šířka včetně bočních spoilerů 2 100mm
délka 1020 mm
výška 910 mm
Spací kabinu je možné v případě nutnosti doplnit střešním spoilerem nastavitelným v rozsahu plus 100 – 250 mm, který se velkom měrou podílí na menší spotřebě vozidla.
Vnější tvarování spací kabiny s hladkými plochami, bez škodlivých prolisů, je řešeno v souladu s aerodynamickými zásadami a ověřeno v aerodynamickém tunelu.

  spací nástavba - Erlan Interiér spací kabiny ERLAN spací nástavba IVECO - Erlan    Malá nákladní vozidla N1 - spací nástavby   spací nástavba Mercedes Benz - Erlan  spací nástavba - Erlan


Erlan Classic

Pro rozšíření nabídky spacích kabin jsme připravily verzi Classic. Tato kabina je nižší - cca 730 mm a má jen střešní okno. Plocha lůžka je shodná s větším typem Exclusive.

Classic


Na přání provádíme také vestavby lůžka za přední sedadla do "plechových" dodávek.

Obrázky vestaveb:

spací vestavby do dodávek  spací vestavby do dodávek